В Ужгороді готуються до вечірного пробігу «Біжу за бійця»

В Ужгороді готуються до вечірного пробігу «Біжу за бійця»

Яскраво, спортивно, весело, а ще й із доброю метою пропонують провести вечір 22 серпня в Ужгороді мешканцям обласного центру, закарпатцям і всім гостям нашого краю.

Благодійний вечірній забіг «Біжу за бійця» набережними міста організовують у рамках проекту «Цим переможемо!», що триває в Ужгороді.

У «Совиному гнізді» експонується виставка-продаж творів мистецтва «Для бійців від митців», покликана допомозі війську. Разом з тим протягом двох тижнів відбуваються різноманітні акції, присвячені різним способам боротьби за Україну в першу чергу – гуртуванню й духу перемоги. Однією з подій проекту «Цим переможемо!» і є забіг, під час якого кожен, хто взує кросівки і зареєструється та вийде на старт, матиме змогу як позмагатися за призи, так і просто підтримати своєю участю поранених військових.

«Символічно, що назвали ми акцію "Біжу за бійця", тобто біжу за того, хто сьогодні не може цього зробити. Символічно, що забіг присвячений українському прапору і ми закликаємо охочих підтримати акцію відповідним дрес-кодом»,  - акцентують співорганізатори, рух підтримки закарпатських військових.

Благодійний забіг проводиться з метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, розвитку масового спорту, а також збору коштів для підтримки поранених бійців – зазначають організатори.

Змагання відкрите для усіх охочих незалежно від віку та статі, а також проводиться відповідно до правил, затверджених організаторами забігу і розподіляється за такими категоріями:

* Основний забіг – дистанція ~ 4,2 км (2 кола);

* Забіг підтримки – дистанція ~ 2,1 км (1 коло).

Реєстрація учасників відбуватиметься у день самого забігу, у вівторок, 22 серпня, з 19:00 на місці старту.

Участь у змаганнях передбачає внесення благодійної допомоги на користь військового. Кожен учасник забігу отримує стартовий номер та прапорець на згадку про подію, величезний заряд енергії та «море» хорошого настрою. Мінімальний розмір благодійного внеску – 30 грн. з одного учасника. Збір коштів буде здійснюватися на місці старту під час реєстрації учасників. За результатами основного будуть визначені переможці та призові місця (перше, друге, третє місця) серед чоловіків та жінок.

Траса забігу для учасників прокладена Ужгородом. Старт і фініш дистанції проводиться в одному місці.

Деталі підготовки до забігу – на сторінці події

Більше про та всі акції у рамках «Цим переможемо!»  – на сторінці проекту

Стежте, долучайтеся, а на 22 серпня готуйте кросівки! Вітається патріотична символіка, а передусім кольори національного стягу, адже присвячена подія і Дню прапора України. Але єдина головна передумова для участі – добрий настрій, резюмують організатори.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання