В Ужгороді двоє хлопців ледь не задушили інваліда війни

На вул. Грушевського в  Ужгороді двоє хлопців напали в під’їзді багатоповерхівки на пенсіонера, інваліда війни. Забрали у нього гроші, документи та втекли.

В поліцію із заявою звернувся 81-річний пенсіонер з Ужгорода, інвалід війни. Потерпілий проживає у багатоповерхівці на вул.Грушевсько го, ввечері він повертався з прогулянки додому і в під’їзді будинку на нього накинулися двоє незнайомців. Обоє були високого зросту, худорляві, одягнені в темний одяг. Один із грабіжників схопив пенсіонера за горло й став душити. Інший витягнув із кишені куртки гроші в сумі 100 гривень і документи: паспорт і посвідчення інваліда війни. Після цього нападники втекли.

Працівники кримінальної поліції Ужгорода оперативно встановили, що пограбунок пенсіонера скоїли два жителі вулиці Грушевського віком 28 і 30 років. Обидва раніше судимі за аналогічні злочини. В поліції нападники зізналися, що напали на пенсіонера, бо думали, що він одержав пенсію й ховає гроші в паспорті.

За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України (Грабіж, вчинений за попередньою змовою групою осіб). Речовий доказ – паспорт потерпілого правоохоронці знайшли у стічній канаві, де його викинули грабіжники, - повідомляє Головне управління Національної поліції у Закарпатській області. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...