В Ужгороді дітям-переселенцям вручили акваріуми

В Ужгороді дітям-переселенцям вручили акваріуми

Нагородження переможців конкурсу малюнків «Мій дивосвіт – акваріум» відбулося в Ужгороді. Конкурс проводився для дітей переселенців, які проживають на території Закарпатської області.

Впродовж місяця діти фантазували і творили. По завершенню організатори конкурсу – ГО «Щасливі діти» – відправили роботи генеральному спонсору, харківській фірмі «Сузір’я Пет», аби колектив обрав переможців. «Рішення, що переможців обиратиме спонсор, прийшло якось автоматично. Справа у тому, що ми, реалізуючи попередній проект, перезнайомилися з більшістю діток-переселенців. А тому не хотіли, щоб наші особисті симпатії якимось чином впливали на результати. Тож, ми права голосу не мали взагалі. І це правильно», – розповіла організаторка, член правління ГО «Щасливі діти», Людмила Сюзева.

Всі учасники конкурсу отримали почесні дипломи і солодощі. А володарі перших трьох призових місць – цінні подарунки: великі повністю облаштовані акваріуми польського бренду AquaEl.

Під час заходу акваріуми заповнили, створивши оригінальні композиції. Маючи неабиякий досвід в облаштуванні акваріумів, зробили це швидко і професійно представники Клубу акваріумістів Закарпаття: Тереза Лазар, Світлана та Юрій Садикови. До речі, керівник клубу Тереза Лазар є переможницею двох поспіль конкурсів мініатюрних акваріумів у Львові. За її словами, уже через кілька днів у акваріуми можна буде запускати перших мешканців. До речі, і рибок, і рослини, і ґрунт з камінням надали члени клубу. Вони ж розповіли, як доглядати за акваріумами.

Батьки ж дітьми були неймовірно щасливими. Дехто й не сподівався на перемогу. «Велике спасибі і організаторам, і спонсорам, і акваріумістам, що здійснили нашу мрію. Марійка дуже мріяла про рибок. Щоразу, коли ми десь бачили акваріум, питала, коли вже у нас будуть рибки. То коли дізналися про конкурс, вирішили, що це чудова нагода випробувати долю. Донечка дуже любить малювати пальчиковими фарбами, і в неї вийшли дуже милі рибки. Якщо чесно, ми не очікували, що станемо одними з переможців. Але дуже цьому раді. Дякую, що зробили мою дитину щасливою!», – поділилася враженнями Катерина Пономаренко, мама однієї з переможниць.

Окрім маленької Маші, яка посіла 3 місце, понесли додому макисмально позитивні емоції та акваріуми Саміра та Аріана П’ятихатки (2 місце) та Крістіна Мошак (1 місце).

Найкращі конкурсні роботи може побачити будь-хто охочий, якщо завітає у кафе-бар «Акваріум» по вулиці Льва Толстого, 46 в Ужгороді, адже там триває виставка конкурсних робіт, - пише прес-служба ГО «Щасливі діти». 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання