В Ужгороді діти разом із наставниками з Харкова створили газету і виставу

В Ужгороді діти разом із наставниками з Харкова створили газету і виставу

Інноваційні підходи та рішення у освіті для дітей пропонують представниці харківської ініціативної групи «Дитяча площАРТка». Аби поділитися своїм досвідом вони завітали в Ужгород до громадської організації «Щасливі діти».

На занятті лабораторії неакадемічної творчості «Креативна журналістика» старшокласники та  учасники проекту «Вільний простір» спілкувалися про сучасні медіа, вчилися працювати з інформацією, розробляти концепцію та дизайн друкованого видання. За словами Олени Зіненко, режисерки та кураторки ІГ «Дитяча площАРТка», проведення занять у такому форматі відкриває нові можливості: діти вчаться висловлювати свої думки та налагоджувати діалог з іншими, розвивати навички критичного мислення, виробляти творчий продукт та презентувати його на публіці.

«Ми з дітьми малювали аватарки, писали пости, ставили вподобайки і коментували матеріали один одного. Уявляєте, нам вдалося перенести онлайн-медіа в паперовий вимір – створити арт-газету «Думки вголос». Це був зовсім новий і цікавий досвід», – сказала керівник проектів ГО «Щасливі діти» Людмила Сюзева.

Для молодших школярів була організована імпровізована театральна майстерня «Казки про різні думки». Діти вчилися бути акторами, сценаристами та режисерами. Усього було вигадано понад 10 історій, які потім об’єднали однією сюжетною лінією. До речі, діти власноруч виготовили декорації і костюми та влаштували справжню виставу для батьків. В результаті вийшло казкове місто «Щастя», де жили герої їхніх фантастичних історій.

«В цьому проекті ми відчули єднання заходу та сходу, зрозуміли, що в нас є багато як спільного, так й унікального. Дуже приємно побачити, що єднає нас прагнення відкривати світ в творчому спілкуванні дітей та дорослих, бажання створювати і реалізовувати неймовірні проекти», – поділилася враженнями координаторка проектів ІГ «Дитяча площАРТка» Інна Авраменко.

Гості з Харкова висловили побажання не зупинятись на зробленому та запланувати спільний проект, спрямований на дітей та дорослих як з Ужгорода, так і з Харкова. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання