Новини

В Ужгороді 16277 школярів розпочали свій навчальний рік

16 тисяч 277 учнів сьогодні починають навчальний рік в ужгородських школах. У всіх, крім ЗОШ №6 ім.В.Гренджі-Донського, урочисте відзначення свята Першого дзвоника провели нині, 2 вересня. До організації традиційних лінійок у кожному навчальному закладі підійшли творчо, аби урочистості були яскравими, по-родинному теплими і запам’яталися школярам та батькам.

У Лінгвістичній гімназії імені Тараса Шевченка сьогодні вперше провели святкову лінійку в оновленому дворику: тут за кошти міського бюджету зробили капітальні ремонти благоустрою території та фасаду будівлі, на це спрямували близько 3 млн грн. Директор закладу Любов Попович подякувала міській владі, особисто міському голові Богдану Андріїву за велику підтримку не тільки гімназії, а й загалом освіти в Ужгороді, на потреби якої в останні роки виділяється суттєве фінансування, слова вдячності за допомогу адресувала й батькам.

Учні перших гімназійних класів заклали капсулу часу, яку відкриють через 50 років, залишили там звернення до майбутніх гімназистів, свої побажання. Також діти долучилися до висадження дерев, які відтепер прикрашатимуть двір гімназії, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради. 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.