В Ужгород їдуть фіналісти "Голосу країни" Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко

В Ужгород їдуть фіналісти "Голосу країни" Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко

У четвер, 17 травня, о 15.30 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція Арсена Мірзояна (Бабурка) та Тоні Матвієнко,фіналістів першого сезону одного з найпопулярніших співочих телепроектів «Голос країни».

 

Співаки виступатимуть в Ужгороді у рамках всеукраїнського туру з новими та вже добре відомими піснями. Спільний тур  Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко розпочався у травні та охопить 11 міст України.

      Арсен - фіналіст першого сезону проекту «Голос країни» каналу «1+1». Саме про нього на проекті було сказано «куленепробивна харизма, сталевий голос проекту, бунтар». Автор усіх своїх пісень, затятий прибічник живого звуку він завжди виборює право бути почутим саме так, як того прагне його серце. Перший альбом Арсена «Гудзики» вийшов у листопаді 2011 року. Альбом складається з десятьох пісень і бонусного треку з Тонею Матвієнко «Івана Купала». Дебютний кліп Арсена на пісню «Бувай малий» ротується на центральних музичних каналах.

   Тоня-це краса і унікальний голос проекту. Ії нова пісня «Злива і полум’я» так само набула любові слухачів. Відео робота «Мої сни» зібрала багато захоплених відгуків.

17 травня їх концерт відбудеться у нічному клубі «Фантом»  в Ужгороді.

Loading...
Зображення користувача Гість008.

УРА! ВЖЕ СЬОГОДНІ КОНЦЕРТ!
чекаю-не дочекаюся))

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання