Новини

В ОДА пропонують перейти школам на дистанційку

Рекомендувати перевести навчання в школах на дистанційну форму – таке рішення сьогодні прийняли на позаплановому засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС. 


Про це інформують у пресцентрі Закарпатської ОДА. 

Як повідомив Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА, ситуація з поширенням коронавірусної інфекції є доволі загрозливою, адже помітний інтенсивний приріст кількості інфікованих.

Очільник краю разом із представниками профільних департаментів облдержадміністрації, медичними працівниками, головами РДА та територіальних громад обговорили можливості розв'язання питання щодо зниження кількості захворілих дітей.

Сьогодні завантаженість дитячих ліжок, виділених для лікування COVID-19, становить 55%.

Зважаючи на статистичні дані, рішенням комісії рекомендували райдержадміністраціям, виконавчим комітетам місцевих рад терміново провести засідання місцевих комісій з питань ТЕБ та НС і прийняти рішення про переведення навчальних закладів на дистанційну форму навчання.

Нагадаємо, на Закарпатті 2-річний хлопчик захворів на поліомієліт. Симптоми захворювання з’явилися ще 13 грудня 2021 року під час перебування в лікарні в м. Львів через лікування іншої хвороби.


 


 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.