В обласній філармонії зіграють незвичайний концерт

В обласній філармонії зіграють незвичайний концерт

7 листопада о 18.00 у Закарпатській обласній філармонії відбудеться концерт заслуженої артистки України Наталії Висіч «Неперевершений Й.-С. Бах». Його організатори обіцяють – програма буде вельми незвичною.

Як розповіла кореспонденту Zaholovok.com.ua Наталія Висіч, концерт буде подано у незвичайному ракурсі. «Хочемо поставити на сцені екран, на якому ілюструватимуться афоризми зі щоденника композитора, - каже органістка. – Тобто концерт матиме дещо біографічне наповнення – за епохами творчості Баха. Можливо, вигадаємо ще щось цікаве, адже команда у нас у філармонії дуже ініціативна».

До слова, цю ж програму Наталія Висіч випробувала ще минулого місяця під час гастролей Східної Україною – у Харкові та Дніпропетровську. Й там концерт користувався таким успіхом – солістці плескали стоячи -- що Наталія Дмитрівна не змогла не познайомити з цієї програмою і закарпатського глядача. 

Більше про унікальну органістку можна прочитати у розділі "Культурний момент".

Loading...
Зображення користувача Наталия Ворона.

Прекрасная идея!!! Спасибо Наталии Высич за ощущение прекрасного!!!

Зображення користувача Наталия Ворона.

Прекрасная идея! Когда-то,в канун Рождества,мне посчастливилось побывать на концерте нашей выдающейся органистки-Наталии Высич. Вдвойне приятно,что это родная тётя моей близкой подруги-Анжелики Высич:)Спасибо за ощущение прекрасного!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання