УжНУ відновив свої позиції у світовому рейтингу

Опубліковано новий рейтинг інтернет присутності Webometrics, у якому Ужгородський національний університет займає 29 місце серед українських вищих навчальних закладів. У цьому ж рейтингу взимку минулого року УжНУ займав 27 сходинку, а влітку - 45.

За рахунок спільних заходів керівництва та науково-педагогічних працівників вдалося відновити попередні позиції. Звернувши увагу на нову методологію оцінки рейтингової позиції, керівництво університету вжило ряд заходів для поліпшення показників Presence, Openness, Excellence.

Показник Presence демонструє різноманітність та масштаб представленої для відкритого доступу інформації, яка охоплює і характеризує всі сфери діяльності ВНЗ.

Показник Openness відображає загальну кількість розміщених на ресурсах ВНЗ матеріалів з відкритим доступом – тобто тих, що доступні для безкоштовного завантаження відвідувачами (переважно у форматі pdf).

Показник Excellence дає оцінку кількості та якості наукових статей, що опубліковані авторами університету в наукових журналах та входять до складу 10% статей, найбільш цитованих у своїх наукових галузях за версією звіту Scimago Research Group.

З урахуванням нового рейтингу Webometrics, у консолідованому рейтингу вузів України, станом на 7 лютого 2017 року, Ужгородський національний університет перебуває на 18 місці,  -пише прес-служба УжНУ

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання