Новини

Ужгородська художниця відкрила артстудію у центрі міста. ФОТО

Артстудія з виглядом на річку та старий Ужгород, місце, де можна надихнутися мистецтвом. Віднедавна такий затишний, наповнений енергією творчості ужгородської художниці Оксани Брензович простір відкрився на Київській набережній, 3/а. Результат п’яти років натхненної праці, яка почалася із захоплення живописом, нестримного бажання висловити свої емоції на полотні та постійного вдосконалення мисткиня матеріалізувала у створенні невеликого художнього салону.

Оксана Брензович демонструє свої роботи

- У мене була мрія -- мати галерею і майстерню на набережній. Мрії мають властивість збуватися. А коли я побачила цей вигляд з вікна! Зрозуміла, що має бути і маленька арт-студія.  

Оксана зробила у приміщенні невеликий ремонт. А потім наповнила його енергією своїх картин. І своєю власною. Адже тут вона не тільки створює нові полотна, але й розписує посуд, меблі, навіть одяг. Облаштувала артстудію так, щоб можна було поспілкуватися за кавою, переглянути картини та каталоги, приміряти шовкові хустки, виготовлені за мотивами її робіт. Або навіть полистати книжки.

Оксана Брензович демонструє свої роботиШовкові хустки за мотивами робіт художниці

- Я б хотіла, щоб сюди приходила і художники, і поціновувачі мистецтва. Щоб ми могли собі посидіти, поспілкуватися. Таких місць в Ужгороді мало. В галереях передусім проходять виставки. А невеликих атмосферних приміщень бракує. В затишному середовищі добре обмінюватися ідеями, думками.

Із задоволенням приходжу сюди, деколи працюю, а деколи просто сиджу і дивлюсь у вікно. Так мені тут подобається!

Оксана Брензович демонструє свої роботи

Оксана постійно в русі. Активно бере участь у благодійних аукціонах, їздить з виставками по Україні та закордоном. Нещодавно захопилася новим хобі: розписує тарілки в техніці вітражу. Такий презент – добра згадка про Ужгород та Закарпаття. Знайомі привезли Оксані семидверну шафу для розпису. І тут завдяки фантазії шафа ожила новими барвами.   

Роботи Оксани Брензович

За п’ять років, з того часу, як почала реалізовувати свою першу велику мистецьку мрію, в Оксани натхнення не поменшало. Навпаки, каже, що бажань стало тільки більше.

- Я ставлю високу планку тому і воно так де щось відбувається. Але я з оптимістів. Задоволена з того, що мої роботи приносять користь і радість.

Розписані тарілкиКартини Оксани Брензович

Ірина Бреза,

фото авторки

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.