Ужгородцям розповіли про чіткі графіки і Wi-Fi у маршрутках

Ужгородцям розповіли про чіткі графіки і Wi-Fi у маршрутках

Вчора, 1 квітня, представник житомирської компанії «Авто-імідж» розповів ужгородцям про те, як можна контролювати маршрутки і як організувати «розумні» зупинки.

Як стверджує представник «Авто-імідж», минулого року в Ужгороді проводився конкурс на оператора встановлення GPS-систем у маршрутках.  Виграла фірма «Уж-контроль», яка пропонувала за свої послуги ціну вдвічі більшу за ту, яку назвали житомиряни.

«У них була пропозиція 210 гривень на місяць з кожного автобуса протягом п’яти років. Наша пропозиція – перший рік 170 гривень з автобуса, далі – по 80. За ці гроші ми також мали б встановити табло у місті, де показували б розклад руху маршруток. Виконком побачив, що пропозиція, якій комісія надала перевагу, невигідна і визнав переможцями нас. Однак, так і не вдалося приступити до роботи», – розповідає представник фірми «Авто-імідж» Андрій Уманський.

За його словами, запропонована програма може контролювати рейси і графіки, може «бачити» перевізника, водія, який  порушив графік. Дані  автоматично відправляються в контролюючий орган і перевізнику.

«У Житомирі звіт по виконанню маршрутів і графіків показується на офіційному сайті міської ради. У Житомирі ми починали з 20% і підняли до 60% за півтора року», – каже представник компанії.

Крім того, є можливість облаштування у місті «розумних» зупинок, на яких буде висвітлюватись інформація про те, через який час прибуде автобус того чи іншого маршруту. Можливе також озвучування зупинок в автобусах (що могло б бути корисним для туристів та для людей, які мають певні фізичні обмеження). 

За умовами конкурсу, перевізники мають купити трекери (вартість оного – від 2000 гривень) та облаштувати автобуси, система відстеження (програмне забезпечення) – за рахунок фірми.

У разі встановлення трекерів і програми, на моніторі диспетчера буде видно усі маршрутки та їхній рух у режимі реального часу.

«Можна переглянути історію треку, як їздив автобус по місту у відрізок часу, який ви захочете подивитися. Програма буде не тільки у диспетчера, кожен перевізник може бачити, як їздить його транспорт», – кажуть у «Автоіміджі».  

У комерційній пропозиції фірми також закладене встановлення безкоштовного Wi-Fi на зупинках та у маршрутках (сесія – 15 хв).

Як зазначив представник фірми, «Авто-імідж» займалася облаштуванням GPS-систем у транспорті в Житомирі, Луцьку, Рівному, Вінниці. У деяких містах працювали із автомобілями швидкої допомоги та міліцейських патрулів (у Вінниці навіть піші патрулі мають GPS-системи, які «контролюють» їхній маршрут).

Як писав Zaholovok.com.ua, під час громадських слухань щодо тарифів на перевезення у міському транспорті ужгородці не дали змогу представнику компанії «Авто-імідж» завершити презентацію  пропозицій для Ужгорода. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання