Ужгородцям представлять імпровізаційне шоу «Точка G»

Ужгородцям представлять імпровізаційне шоу «Точка G»

«Точка G. Generation of improv!» – це нове покоління імпровізації! Його головна відмінність від інших шоу – відсутність сценарію.


У США жанр комедійної імпровізації є найпопулярнішим театральним форматом останні 30 років. Нарешті і український глядач оцінив імпровізацію – кожне шоу «Точка G» супроводжує солдаут.

І це не дивно: глядачів захоплює участь у створенні шоу. Ми звикли, що в усіх комедійних форматах є режисер, авторська група, актори, всі номери і жарти заздалегідь прописують і репетирують. А в «Точці G» актори не мають жодного поняття, що і як їм доведеться грати. Весь гумор, що відбувається на сцені, вони генерують разом з глядачами!

Творець і ведучий шоу – Юрій Кляцкін. Протягом 15 років він був актором, режисером і педагогом театру-студії імпровізації «Чорний Квадрат». Створене ним перше в Україні імпровізаційне шоу «Сексуальне Чтиво» всі 4 роки існування, з 2014-го по 2018-й, збирало аншлаги. У 2018-му він створив першу в Україні «Школу Імпровізації». А тепер весь цей досвід втілився в новому шоу – «Точка G».

У «Точці G» він поєднав все найкраще: традиції американських імпров-шоу, 4-річний досвід адаптації цього жанру в Україні і свіжу кров – нові молодіжні формати імпровізації.

Якщо в театрі ти звик просто спостерігати, то тут ти будеш творити!

Квитки: https://concert.ua/uk/event/tochka-g-uzhhorod

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання