Ужгородцям покажуть монодраму «ЕДІТ ПІАФ»

Ужгородцям покажуть монодраму «ЕДІТ ПІАФ»

Продовжуємо детальніше інформувати про вистави, які представлять в Ужгороді на фестивалі моно спектаклів "Монологи над Ужем".

Отже, третього дня, 24 вересня, о 19.00 у ляльковому театрі "Бавка" – Олена ДУДИЧ у монодрамі "ЕДІТ ПІАФ" (Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича, м. Дрогобич).

...Ім'я Едіт Піаф вписано в історію двадцятого століття золотими літерами. Дивовижна жінка, фантастичне життя, приголомшлива доля. Ця вистава про те, що ні слава, ні успіх – нічого не дається без болю, за все потрібно платити. Саме цій французькій співачці належать слова, звернені до всіх людей: "Я, на щастя, одна з тих, хто заплатив своїм життям за вашу любов".

Нагадаємо, у день відкриття фестивалю, 22 вересня на малій сцені облмуздрамтеатру о 19.00 – Матеуш НОВАК у драмі "Жертва" (театр Т1, м. Люблін, Польща).

23 вересня у ляльковому театрі "Бавка" о 19.00 – Іване КУРАСБЕДІАНІ у виставі "Я – МИКОЛА ГУМІЛЬОВ!" (Державний академічний російський драматичний театр ім. О.С. Грибоєдова, м.Тбілісі, Грузія)

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання