Ужгородці подали 79 проектів на участь у Бюджеті міських ініціатив

79 проектів на суму 27 млн. 915 тис. 490 грн. на участь у Бюджеті міських ініціатив на 2018 рік подали ужгородці. Нагадаємо, проекти можна було подавати до 1 лютого, у бюджеті міста на 2018 рік передбачено 3,5 мільйонів гривень на фінансування таких проектів.


Із поданих проектів – 37 малих на суму 9 млн. 59 тис. 683 грн. та 42 великі на суму 18 млн. 855 тис. 807 грн. Найбільше проектів – 17 - стосуються спорту (будівництва спортивних та ігрових майданчиків), 10 – освіти (облаштування молодіжного пластового центру, спецкабінетів у школах тощо), по 6 проектів – щодо безпеки руху та громадського порядку, а також навколишнього середовища, 5 проектів стосуються соцзахисту, 4 - комунального господарства, по 3 – культури та енергозбереження, по одному проекту – щодо дорожнього господарства, охорони здоров'я , телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології , транспорту.

Із 1 по 28 лютого триватиме проведення експертної оцінки кожного з проектів щодо доцільності їх реалізації та відповідності критеріям відбору. Експертиза буде проводитися спеціалістами структурних підрозділів міської ради відповідно до напрямку кожного проекту.

9 лютого 2018 року у малому залі Ужгородської міської ради відбудеться засідання експертної комісії, яка за результатами експертизи визначить остаточний перелік проектів, які буде рекомендовано до винесення на голосування, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання