Ужгородці перемогли у боротьбі за гуртожиток

Ужгородці перемогли у боротьбі за гуртожиток

У результаті голосування сьогодні на сесії Ужгородської міськради, гуртожиток на вул. Богомольця, 20 передали будинковому комітетові в оперативне управління. Мешканці гуртожитку, що по вул. Богомольця, 20, разом із дітьми прийшли на сесію Ужгородської міської ради з плакатами, з проханням допомогти. Люди стривожені тим, що «Ужгородхліб» має намір повернути собі цей будинок.

 

Натомість у переддень сесії судом було прийнято рішення заборонити Ужгородській міській раді та міськвиконкому вчиняти будь-які дії щодо гуртожитку. Проте секретар міської ради Віктор Щадей запропонував не вилучати із порядку денного розгляд питання гуртожитку.

Будинковий комітет гуртожитку очікував від міськради передачі будинку в оперативне управління. Через судові обмеження міськрада не має змогу задовольнити таке прохання мешканців.Тому депутат Федір Ващук запропонував раді передати мешканцям їхні квартири у безоплатне користування. У результаті голосування гуртожиток таки передали будинковому комітетові в оперативне управління.

Як раніше повідомляв Zaholovok.com.ua, мешканці гуртожитку, розташованого на вул.Богомольця (57 квартир, 179 осіб), не вперше просять депутатів вирішити долю їхнього житла. У будинку живуть працівники ВАТ «Ужгородхліб» та ще кількох підприємств, зокрема, видавництва «Закарпаття», міської ради, АТП, ОДА. За словами голови будинкового комітету Оксани Будник, у липні 2009 року на сесії попереднього скликання гуртожиток прийняли на баланс міста і передали в оперативне управління будинковому комітету. А мешканці дізналися про те, що у них є один власник ВАТ «Ужгородхліб», а будівлю внесено до статутного фонду підприємства (ще у 1997 р.). Приватизувати житло мешканці не можуть. Наразі тривають судові справи, у лютому цього року суд прийняв рішення видати право власності ВАТ «Ужгородхліб» на будинок. Відтак прокурор міста зреагував на звернення мешканців і виніс протест. На попередній сесії вже цього скликання передбачалось, що депутати його відхилять. Пікетувальників у зал допустили і протест не відхилили.

Мешканці гуртожитку скаржилися, що нові власники, яким їх перепродав ВАТ «Ужгородхліб», вимагали їхнього виселення. Або пропонували придбати власні квартири за 500 у.о/квадрат.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання