Ужгородці можуть стежити за автобусами онлайн

Ужгородці можуть стежити за автобусами онлайн

Для тих, хто має телефон із виходом в Інтернет, дуже просто: зайти на офіційну Інтернет-сторінку Ужгородської міської ради і подивитися, коли приїде «маршрутка», де саме зараз знаходиться автобус.

Рух кожного переміщення вулицями, завдяки встановленій системі GPS, можна відслідковувати. 

Нагадаємо кроки, які для цього потрібно зробити:

1.    Відкрити сторінку сайту Ужгородської міської ради

2.    Зайти у розділ Громадський транспорт (вгорі по центру сторінки, білі літери на чорному тлі).

3.    Обрати потрібний номер маршруту.  

4.    Зі списку зупинок обрати ту, де ви знаходитеся чи яка є до вас найближчою

5.    Натиснути на карті графічне зображення автобуса і дізнатися, через скільки хвилин він буде на цій зупинці, а також, коли приїдуть інші «маршрутки», які проїжджають біля цієї зупинки.

Так можна дізнатися не лише, коли найшвидше прибуде транспорт, а й через скільки хвилин будуть кілька наступних. Отож можна спланувати, до прикладу, чи вже поспішати на зупинку, чи ще затриматися в кафе, магазині, з друзями тощо. 

Тим же, хто не має сучасних гаджетів із підключенням до Інтернету, можна поцікавитися в інших, якщо хтось поруч теж очікує поїздку. Насамперед варто звертатися до молодих людей, бо абсолютна більшість із них користуються постійним доступом до Інтернету. 

На цій же сторінці  можна скористатися і можливістю визначити потрібний маршрут, з’ясувати, автобусом якого номеру краще скористатися, де, за потреби і на який маршрут пересісти. 

Нагадаємо, Ужгородська міська рада в умовах конкурсу на перевезення  встановила вимогу обладнати кожен автобус GPS-системою саме для зручності пасажирів.  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання