Ужгородську малечу вчили, як правильно поводитися з тваринами

Ужгородську малечу вчили, як правильно поводитися з тваринами

Дискусія «Утримання домашніх улюбленців та поводження з ними у громадських просторах» і воркшопи від ГО «Барбос» відбулися вчора на головній локації фестивалю «Майстерні міста», який проходить в Ужгороді на набережній Незалежності 6, біля будівлі ЦНАПу, інформує імськрада.

Активістки, волонтерки ГО «Барбос» Наталія Данильченко та Вероніка Брудка розповіли про основні правила поведінки при контакті з тваринами, про принципи діяльності товариств захисту тварин та як можна допомогти таким організаціям. Також представили інформацію про користь стерилізації тварин, щеплення та чому важливо брати у родини тварин із притулків. Обговорили випадки, коли зграї собак кидаються на велосипедистів та людей в інвалідних візках та як можна зарадити у таких ситуаціях.

На воркшопах усіх охочих вчили робити закладки – песиків із паперу та котиків із фетру. Особливо це сподобалося діткам, вони старанно та зацікавлено працювали і забрали закладки на згадку.

Щодня на локації «Майстерні міста» відбуваються заходи, де діти разом з батьками можуть здобути корисні навички, цікаво провести час та забрати додому зроблене власноруч. Наступний відбудеться вже 22 червня, о 16.00 – майстер-клас малят від дитячої гончарної майстерні «Чарівний глечик».

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання