Ужгородський школяр хоче продовжити кар’єру Андрія Кузьменка. ВІДЕО

Сто шістдесят тисяч переглядів на Ютубі за 10 днів зібрав кліп на пісню про маму гурту «Скрябін» у виконанні ужгородських школярів.

Четвертокласники не просто заспівали, а й стали головними героями зворушливого відео, яке відзняв батько однієї з учениць їхнього класу.

Про це йдеться у сюжеті журналіста перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

«Олексій підійшов і запропонував, що може заспівати таку пісню, вона навіть не планувалася на свято. Він просто заспівав її в класі біля дошки, перед дітьми. Ми всі послухали і це було дуже зворушливо, діти всі йому зааплодували», – розповідає класний керівник Тетяна Головачко.

Хлопцеві лише 11 років. Проте тільки за тиждень він відчув, що таке справжня популярність. До свята весни у школі хлопець заспівав пісню «Мам» гурту «Скрябін». Олексій пояснює, що співав для своєї мами. Тому пісня і вдалася такою емоційною.

«Мама – це взагалі найважливіше, що є в тебе в житті. Тому я і вибрав цю пісню. Мама бачила цей кліп, трошки плакала, але сказала, що я молодець», – пояснює учень 4 класу Олексій Ковальчук.

«Олексій заспівав цю пісню з хором, усі вчителі заплакали. Я теж ледве стримувався. Щось дуже заділо за живе і я вирішив запропонувати вчителю ще раз зібратися і відзняти кліп», – розповідає автор відеокліпу Олексій Артємєв.

Знімали кліп всього кілька годин і вже за два дні відео було готове. Першого ж дня в мережі його переглянули майже 20 тисяч разів. За тиждень – більш як 150 тисяч переглядів. Тим часом хлопець серйозно задумався про музичну кар’єру. Розповідає, що створить гурт і назве його так само, як гурт Андрія Кузьменка – «Скрябін».

«Я б дуже хотів продовжити його кар’єру. У нас вже є група з 4 хлопців. Ми вже написали одну пісню і я вже складаю наступну – про Скрябіна», – запевняє учень четвертого класу Олексій Ковальчук.

Першу пісню Олексій разом з однокласниками написали про війну. Мама хлопця розповідає, що син ніколи особливо не захоплювався музикою, і тому це його співочий дебют. Проте тепер батьки однозначно вирішили, що Олексій піде до музичної школи. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання