Новини

Ужгородський коньячний завод продали за безцінь сім’ї Президента?

Контрольний пакет акцій одного з найбільших підприємств Закарпаття АТ «Ужгородський коньячный завод» відтепер належать не головному його акціонеру та багаторічному директору Володимиру Гісему, а старшому сину Президента Віктора Януковича. Така інформація  з’явилась в закарпатських ЗМІ.


Йдеться про те, що В.Гісема попросили відписати свою частку наприкінці 2011 року.  Не безкоштовно. Сума угоди не розголошується. Як стало відомо Заголовку з неофіційних джерел, вартість дуже занижена.


Ужгородський коньячний завод – виробник відомих в Україні марочних напоїв "Тиса","Карпати","Ужгород" та популярного коньяка"Закарпатского". Торгівельна марка «Тиса» - переможець численних конкурсів в Україні та закордоном.


Володимир Гісем, з вересня 1981 р. працює директором ОП «Ужгородський коньячний завод». У 1997 р. обраний головою ради, генеральним директором корпорації «Закарпатсадвинпром».
Обирався депутатом обласної ради упродовж останніх трьох скликань. Є членом Закарпатської обласної організації Партії регіонів. На виборах 2010 року був у першій п’ятірці виборчого списку ПР Закарпаття.

Comments Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.