Ужгородський дипломат і науковець Ален Панов відкрив свій сайт

Ужгородський дипломат і науковець Ален Панов відкрив свій сайт

Відтепер статті, книги та інші напрацювання відомого громадського діяча можна завантажити безкоштовно з мережі Інтернет.

Доцент кафедри міжнародних відносин Ужгородського національного університету, перший секретар першого класу дипломатичної служби України (з 2009 року) Ален Панов відкрив свій офіційний сайт. Відтепер за адресою http://alenpanov.org.ua можна переглянути усі напрацювання, створені за період активної діяльності автора сайту у сфері дипломатії, юриспруденції, громадських ініціатив, історії, філософії, державного управління.

 

«Поки ми не відкриємо білу половину свого єства, ми будемо продовжувати жити так, як живемо», -- таке мотто розпочинає офіційний сайт. Тут можна не тільки дізнатися позицію Алена Панова з тих чи інших суспільно важливих питань, але й безкоштовно завантажити усі його наукові і публіцистичні статті, а також книги. Ален Панов, звертаючись до читачів свого ресурсу, зазначив: «Протягом десятка років, окрім іншого, займаюсь викладацькою діяльністю. Тому, особливо підкреслю намагання спростити життя студентам в пошуках необхідної інформації – сторінка охоплює основний матеріал з предметів, над якими працюю в якості лектора».

 

Ален Панов – кандидат історичних наук, доктор філософії (автор 7 монографій та навчальних посібників, більше 50 наукових статей). Усі вони відтепер доступні на ресурсі, про який йдеться (зокрема, книги «Державне право зарубіжних країн. Навчальний посібник», «Державність Закарпаття в політико-правовій діяльності Т.Масарика», «Історія держави і права», «Основи конституції і правознавства України», «Основи країнознавства (Європа)», «Основи країнознавства (Південна Америка)», «Дипломатична і консульська служба», «Масарик і Закарпаття»).

 

«Загалом маю надію, що відвідання сайту не буде марною тратою часу для всіх, хто на нього натрапив в інтернеті», -- підсумовує автор нової веб-сторінки.

 

Довідка Zaholovok.com.ua

 

Ален Панов – перший секретар першого класу дипломатичної служби України з 2009 року; доцент кафедри міжнародних відносин Ужгородського національного університету; Кавалер Токайського ордену з 2009 року.

Досвід роботи – 2000 (по сьогодні) – викладач, доцент кафедри міжнародних відносин УжНУ; 2006 – вересень 2010 – консул Генерального консульства України в Ніредьгазі (Угорщина); 2007 – березень 2008, серпень 2010 р. – виконував обов'язки Генерального консула України в Ніредьгазі; 2002 р. – 2006 р. – заступник міського голови м. Ужгород; 1999 р. – 2006 р. – Представник України в Карпатському Єврорегіоні.

 

 

 

 

 

           

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання