Ужгородський «Брокбізнесбанк» привласнив понад 70 тисяч бюджетних гривень

Ужгородський «Брокбізнесбанк» привласнив понад 70 тисяч бюджетних гривень

Прокуратурою міста Ужгорода розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 191 КК України - за фактом привласнення майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем посадовцями «Брокбізнесбанку».

Встановлено, що у лютому цього року посадові особи одного з відділень Закарпатського РВ ПАТ«Брокбізнесбанк», зловживаючи службовим становищем, діючи умисно, з корисливих мотивів, привласнили грошові кошти в сумі понад 70 тис.грн., сплачені громадянами на рахунки, відкриті в ГУДКСУ в Закарпатській області, як обов’язкові платежі під час першої реєстрації транспортних засобів.

Таким чином працівники банку заподіяли шкоду Держаному бюджету України на суму понад 68 тис. грн., місцевим бюджетам - на суму понад 1,3 тис. грн. та УДАІ УМВС України в Закарпатській області на суму майже 1,5 тис. грн.

Довідка:

ч. 2 ст. 191 КК України - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим - карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, - повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання