Ужгородські полісмени розшукали двох зниклих чоловіків

Ужгородські полісмени розшукали двох зниклих чоловіків

Працівники Ужгородського відділу поліції за кілька годин повернули додому зниклого жителя обласного центру та розшукали мешканця Запорізької області, про зникнення яких заявили їхні родичі.

На лінію «102» надійшло повідомлення від пенсіонерки, мешканки м.Ужгород, про зникнення її 71-річного чоловіка. Жінка повідомила, що  її чоловік напередодні ввечері вийшов з дому і не повернувся. Телефоном не користувався. За складеним орієнтуванням поліцейські опертивно розшукали зниклого і повернули додому.

Поліцейцські Ужгородського відділу також встановили місце знаходження зниклого жителя Василівського  району  Запорізької  області. Про те, що 30-річний чоловік пішов з дому і не повернувся, до Дніпроруднянського відділу поліції заявила мати зниклого. Жінка повідомила, що її син 7 серпня поїхав у м.Чоп Закарпатської області на заробітки. Востаннє мати розмовляла з колегою зниклого 15серпня. З того часу їй нічого не було відомо про місце перебування сина. В ході пошукових заходів ужгородські поліцейські встановили місце знаходження чоловіка. Зараз він вдома, за місцем свого проживання. 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання