Ужгородські чиновники розтратили 400 тисяч гривень, – прокуратура

Ужгородські чиновники розтратили 400 тисяч гривень, – прокуратура

Прокуратура викрила службовців Ужгородської РДА на розтраті понад 400 тис. грн. державних коштів.  

Ужгородська міжрайонна прокуратура  внесла до ЄРДР  відомості  за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна у великих розмірах або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) відносно службових осіб відділу освіти та у справах національностей Ужгородської РДА.

Попередньо встановлено, що впродовж 2010-2012 років, посадовці РДА, зловживаючи своїм службовим становищем вчинили розтрату державних коштів на загальну суму понад 407 тис. грн.

Як повідомив прокурор Ужгородського району Олександр Андришин:«У ході прокурорської перевірки щодо дотримання вимог бюджетного законодавства, з`ясувалося, що впродовж 2010-2012 років, в окремі накази начальника відділу освіти та у справах національностей Ужгородської РДА на преміювання за рахунок державних коштів із фонду призначеного для освітян, включалися працівники, які не перебувають у штатних розписах загальноосвітніх шкіл і  не займаються викладацькою діяльністю.

За рахунок коштів із цього освітянського фонду незаконно виплачувалися премії бухгалтерам, працівникам господарського обслуговування, а окремим працівникам проводилось нарахування та виплата премій за час перебування у відпустках, що також призвело до зайвого використання бюджетних коштів.

Вказані порушення зафіксовані також у акті ревізії Ужгородської ОДФІ складеному за результатами перевірки фінансово-господарської діяльності відділу освіти та у справах національностей Ужгородської РДА.

Довідка:

ч.4 ст 191 КК України Привласнення, розтрата майна у великих розмірах або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, -  караються позбавленням волі на  строк  від  п'яти  до  восьми років  з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання