Ужгородські баскетболісти привезли перемогу зі Словаччини

БК "Ужгород-УЖНУ" посів перше місце на міжнародному турнірі в Словаччині.

14-15 вересня в рамках підготовки до Чемпіонату України ужгородські баскетболісти взяли участь у міжнародному турнірі з баскетболу, який відбувся в місті Сабінов (Словаччина). Окрім нашої нашої команди в турнірі взяли участь команди "Бардейов Кінгс", МБК "Сабінов" та БК-99 Пряшів.

У перший ігровий день ужгородці за розкладом мали зіграти дві гри. В першій грі спортсмени обіграли команду з Бардейова з рахунком 92-72. Друга гра проти команди із Пряшева, яка в минулому році виграла Словацьку першу лігу, вийшовши до вищого дивізіону,  була дуже цікавою та напруженою. Незважаючи на те, що  склад словацької команди повністю змінився - їх очолоив хорватський спеціаліст - та до кращих місцевих  додалися декілька гравців, які не один рік грали в словацькій екстралізі, молоді ужгородські баскетболісти з перших хвилин заволоділи ініціативою і відірвалися в рахунку, але під кінець першої чверті словаки досить сконцентровано зіграли в захисті і практично наздігнали нас і рахунок після першої чверті був 21-20 на користь ужгородців. В другій чверті неодноразово змінювася лідер але агресивно зіграши в захисті в кініці другої чверті ужгородці відірвалися в рахунку і на перерву пішли з рахунком 43-31.

У третій чверті ужгородці спочатку відірвалися і різниця в рахунку складала 20 потім , але пряшівці зібралися і скоротили до восьми очок , але влучні триочкові кидки від Антона Іванини та Дениса Спиродонова ідозволили на останню перерву піти з комфортним рахунком 61-46. В останній чверті не без складнощів але наші баскетболісти довели гру до перемоги 81-64.

Антон Іванина 27 очок, Спиридонов Денис 25 очок, Плешаков Владисав 12 очок.

На другий ігровий день наша команда обіграла місцеву команду з Сабінова з рахунком 93-61 та вперше виграла цей турнір.

Закарпаська обласна Федерація баскетболу щиро дякує за підтримку народному депутату України Сергію Мошаку.