Ужгородські баскетболісти перемогли команду з Кам’янець-Подільського

Після двох прикрих поразок в Чернівцях, ужгородські баскетболісти прагнули здобути перемогу у першому домашньому турі чоловічої першої ліги з баскетболу. В суперниках команди з Закарпаття був баскетбольний клуб «Ді-Ді-Бао» з Камянець-Подільська.

З перших хвилин суботньої гри ужгородці показали рішучість та сильне бажання перемогти. Атаки разом з міцним захистом призвели до двадцятиочкової переваги господарів майданчика вже після першої чверті гри. Але в другій чверті команда гостей зібралася і недала ужгородцям, які провалили цю чверть в нападі, вбити інтригу вже до перерви. В другій половині гри ужгородці зібралися, і довели гру до закономірної та заслуженої перемоги.

БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» - БК «Ді-Ді-Бао» - 82-56 (32-14, 6-11, 30-11, 14-20).

БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» - Костенко К. – 23 очка, Попадинець А. – 22, Іванина А. – 18, Плешаков В. – 8, Пустовіт А. – 5,Пазяк С. – 3, Тороні В. – 2, Бенедик С. – 1.

В другій грі господарі майданчика так само гарно захищались, а в нападі грали ще більш гостріше та злагодженіше. Швидкі відриви, точні влучання з трьохочкової дистанції  та результативна гра в трьохсекундній зоні дозволили ужгородській команді домінувати на майданчику всю гру та вщент розбити суперника і отримати таку важливу перемогу.

БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» - БК «Ді-Ді-Бао» - 110-63 (30-16, 29-15, 29-15, 22-17).

БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» - Іванина А. – 43 очки, 5 перехватів, 4 результативні передачі; Костенко К. – 30 очок, 10 р. п., 10 підбирань; Попадинець А. – 10 очок, 5 перехватів; Пазяк С. – 8 очок, 4 перехвати; Плешаков В. – 7 очок, 4 р. п.; Пустовіт А. – 4 очки, 6 підбирань, 4 р. п.; Бенедик С., Тороні В. – по 4 очки, Ножов Е. – 3 підбирання.

У наступному турі, що відбудеться 23-24 листопада,  БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» вдома прийматиме команду «ЛДУФК» м. Львів.