Ужгородські активісти працюють над зменшенням акцизів для закордонних авто

Розповів про проект Павло Білецький, член керівного органу ініціативної групи "Самопоміч", керівник напрямку по роботі зі ЗМІ. 

За його словами, проект “Доступне авто з-закордону” не є чимось новим. Адже закарпатські активісти і раніше лобіювали питання збільшення днів транзиту для авто із закордонними номерами з 5 до 30 днів. Депутати його успішно загубили. Над чимось подібним депутати працюють і зараз.

При цьому у одному лише Закарпатті їздить близько 35-40 тисяч авто з іноземною реєстрацією. В Україні таких близько 400 тисяч.

Ми врешті вирішили, що навіть збільшення кількості снів з 5 до 30 днів не вирішить проблему. Ми пропонуємо замість акцизного збору, який часто складає половину вартості авто, ввести такий собі компенсаційний внесок, щоб ця сума була доступною для всіх українців. Це додасть бюджету України від 600 мільйонів до мільярда євро одноразово. Потім власники таких авто зможуть щорічно доплачувати певні суми”.

Окрім здешевлення витрат українців, це і зменшення черг на кордонах, бо кордон - обличчя нашої області. Адже 50% черг складають саме ті водії, які їздять на пересічку.

Також це зменшення корупції, оскільки власники авто при перетині кордону мають справу з митниками, які не проти заробити”, - зауважив Павло Білецький. 

Зображення користувача  Василь.

Шановні друзі!Я купив авто закордоном:-розрахувався з власником,-з країною імпортером...Вирішую проблему своєї країни, бо не прошу великої зарплати на придбання дохлого аварійного "Запорожця". Та мені ще мали б доплачувати за вирішення проблеми державного значення.А це...? Кому і за що маю платити? До недавно ще Янукович з олігархами заважав вирішити питання! А зараз хто? Хтось повірить, що теперішня влада краща за попередню!Так ми рухаємось в ЄС? В Країнах Європи регістрація за ввіз авто не перевищує 100 євро, при мін. зарплаті в 1000 євро.У нас зарплата не перевищує 100 євро, а розтаможка іт.д.3-7тис. євро.Де логіка?Куди пропадають гроші?Корупція!!!В містах,селах, районах проведення культурних міроприємств, ремонти дит.садків, шкіл вже давно тільки за кошти спонсорів, волонтерів, дрібних підприємців...Армія і та на волонтерах тримається.Запитань в сотні разів більше ніж відповідей!!!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання