Ужгородська школа іноземних мов стала частиною світової мережі акредитованих шкіл QE Schools

Ужгородська школа іноземних мов стала частиною світової мережі акредитованих шкіл QE Schools

Школа іноземних мов "LT SCHOOL" у березні, виконавши всі вимоги, щоб відповідати європейському рівню освіту, отримала довгоочікувану відзнаку за свою роботу та відмінну якість надання освітніх послуг у сфері викладання іноземних мов –  ми стала однією з двох шкіл в Україні,акредитованих Міжнародною асоціацією контролю якості надання освітніх послуг у сфері викладання іноземних мов –  QE Schools з головним офісом у Лондоні.


LT SCHOOL - єдина школа іноземних мов на Західній Україні, перевірена за системою QE Schools, яка стала QE Associate School. Ця відзнака відкриває величезні перспективи для розвитку школи, розвитку команди, а для ужгородців, це – гарантія якості послуг. Перевірку роботи школи постійно буде виконувати спеціальна комісія від QE Schools з контролю якості надання послуг.

Крім того, у школі нещодавно презентували  перший розмовний навчальний підручник школи "LT SCHOOL". 2 роки плідної роботи вилилися у створення першого розмовного підручника для вивчення англійської мови за власною розмовною методикою школи: теми пов'язані з реальним життям, максимально спрощена подача граматики, вкраплення "вуличної мови", подача лексики в розмові та акцент на типові помилки українських студентів. Цей підручник повністю підлаштований під українського студента, на відміну від закордонних підручників, в яких часто тематика чи пояснення матеріалу є важкозрозумілими для наших студентів. Максимально спрощена структура книги, стислий та лаконічний дизайн робить її простою для сприйняття та розуміння, зорієнтована на те, щоб студент міг спілкуватися англійською на базовому рівні в максимально стислі терміни.

Це єдиний підручник, який спрямований на розвиток саме розмовних навичок і завдяки своїй структурі та наповненню дозволяє студенту заговорити англійською вже після декількох занять. Підручник є першим з великої серії книг та ресурсів від LT SCHOOL для вивчення іноземних мов.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...