Ужгородська модельєрка Юлія Лехів створила в мережі Facebook сторінку свого бренду „Моє”

Ужгородська модельєрка Юлія Лехів створила в мережі Facebook сторінку свого бренду „Моє”

Дизайнерка працює в такому незвичному та новому, поки що, стилі як Next Life, у якого, безперечно, велике майбутнє у світі моди. Майстриня продовжує життя старому, дещо „втомленому” одягу. Потерлися рукави, скошлаталося пальто, але шкода викидати все ще гарну річ – вам дорога до Юлі  в її майстерню „Моє”, що на площі Лаборця, 13 в Ужгороді. Авторські колекції Юлії Лехів носять екологічний характер: дизайнерка працює в основному з природними тканинами, здебільшого з трикотажем та надає одягу екологічного тематичного спрямування.


А на своїй сторінці у Facebook дизайнерка розповідатиме про новини у своїй роботі, нові колекції, анонсуватиме свої покази та даватиме рекомендації, як серед нинішньої метушні зберігати свою індивідуальність в щоденному одязі.

Щоб слідкувати за оновленнями сторінки – просто тисніть «Подобається» на сторінці Майстерні одягу «Моє» (http://slki.ru/9Fz) і слідкуйте за оновленнями сайту zaholovok.com.ua. Незабаром наш сайт теж приділить увагу темам «мода» та «стиль». Поговоримо про fashion.

Дизайнерка одягу Юлія Лехів

На фото: дизайнерка одягу Юлія Лехів.

Зображення користувача Міла.

Можна віддати свій піджак? (не старий, але крій не подобається, зрозуміла це коли вже принесла покупку додому) Куди звертатися?

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання