Ужгородська короткометражка стала учасником Каннського фестивалю

Ужгородська короткометражка стала учасником Каннського фестивалю

Короткометражний фільм «Montjoie», відзнятий в Ужгороді, став офіційним учасником Cannes Court Métrage - Каннського фестивалю короткометражних фільмів – найпрестижнішого у світі фестивалю кіно.


Після перегляду фільму оргкомітет Каннського фестивалю надіслав його авторам офіційне підтвердження участі стрічки у конкурсі фестивалю та запросив до Канн. 

Таким чином, фільм став першою роботою, виконаною ужгородцями, яка бере участь у Cannes Court Métrage. Операторами фільму стали Володимир Твердохліб, Михайло Квак і Томі Бодов (останній також виступив у ролі актора).

"Ми живі до тих пір, поки в нас живе дитина", - розповів сайту Zaholovok.com.ua про головну думку фільму його режисер та автор сценарію Дмитро Мотайленко.

Цього року фестиваль триватиме з 16 до 27 травня.

Loading...
Зображення користувача Гість.

Админ. Не гони

Зображення користувача Евеліна.

Запрошують номінантів, а вони ще номінантами не стали.
Томі Бодов сказав

Зображення користувача admin.

Може, Томі ще не встиг дізнатися від режисера? :)

Зображення користувача admin.

Евеліно, цитуємо речення листа, якого отримали автори фільму: "After viewing your film, we are glad to inform you that your film registration has been validated for the Short Film Corner 2012. Looking forward to meeting you in Cannes!"

Зображення користувача Дідо.

чому на офіційному сайті Каннського фестивалю ані слова про Закарпатців??? хоча там в цій номінації всі номінанти вже є?? як розумію, наш фільм буде поза конкурсом, як і сотні інших, з різних країн. Бо його мали знімати на плівку (згідно умов фестивалю). Правильно? Тому заголовок знову трохи перебільшує)))

Зображення користувача Евеліна.

До Канн ще не запросили.
Спочатку має відбутися конкурс, а вже потім вирішують щодо запрошення.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання