Ужгородка Евеліна Самсончик стала обличчям UFW

Ужгородка Евеліна Самсончик стала обличчям UFW

Українська модель закарпатка Евеліна Самсончик стала обличчям Ukrainian Fashion Week сезону осінь-зима 2014/2015. 19-річна Евеліна - володарка ексклюзивного контракту з Будинком моди Chanel, прилетіла всього на кілька днів в Україну, щоб взяти участь у зйомці для UFW, а також провідати сім’ю у рідному Ужгороді. Редактор Vogue.ua зустрілася з нею і головою оргкомітету UFW Іриною Данилевської, щоб дізнатися всі подробиці її нинішньої роботи.

Цей день на батьківщині у Евеліни розписаний буквально по хвилинах - інтерв'ю, зйомки і ввечері - літак в Ужгород, до рідних. У Парижі, який став вже майже другим домом, вона ось уже кілька місяців щодня ходить на роботу в офіс Chanel, де її чекають примірки, обговорення нових моделей, зйомки і, звичайно, спілкування з Карлом Лагерфельдом. Про те, що навесні вона фактично буде рекламувати рідну Україну, як обличчя Ukrainian Fashion Week, Евеліна каже з гордістю: «Звичайно, я дуже рада взяти участь у цій кампанії і дуже горда представляти UFW».

Ірина Данилевська ділиться подробицями: «На сьогоднішній день ми отримали можливість попрацювати з найвідомішої в світі українською моделлю. Ми помітили Евеліну ще минулої весни, під час українських показів , але після такого світового успіху сумнівалися , чи вийде така співпраця. Я вдячна Маші Манюк і агентству Linеa 12 за те, що вони активно сприяли приїзду Евеліни. Ми хвилювалися, що вона не встигне до нас через показ Chanel Pre-Fall в Далласі, але у неї утворилося невелике вікно і, на щастя, вона все-таки змогла прилетіти в Київ».

Контракт з Chanel, завдяки якому Самсончик моментально злетіла у світових модельних рейтингах і стала знаменитою, вона підписала наприкінці весни. До слова, це був її перший кастинг в Парижі. Згідно з умовами, модель може працювати тільки з цим модним брендом. Роботою на подібній, максимально постійною і ексклюзивній основі, до цього могла похвалитися хіба що Кара Делевінь.

«Я познайомилася з Лагерфельдом після двох тижнів випробувального терміну в Chanel , - згадує Евеліна . - Найбільше мене вразило , наскільки простим у спілкуванні може виявитися такий геніальний і велика людина ! До того ж всі працівники будинку - перфекціоністи, вони все доводять до досконалості. Тут все повинно бути максимально якісним та ідеальним, цю надідею привнесла свого часу ще Коко Шанель. Пам'ятаю випадок, коли за день до відправки, нам в офіс надіслали не той одяг, і всі почали все переробляти і довели колекцію до ідеалу за нереально швидкий термін».

Незважаючи на насичену паризьке життя, своє майбутнє модель пов'язує з Україною, принаймні, найближчим часом планує закінчити Львівський університет фізкультури і спорту і вступити на магістратуру. Незважаючи на те, що професійне заняття художньою гімнастикою поступилося місцем модельній кар'єрі, Евеліна кілька годин на день присвячує тренуванням. Зізнається, що їсть все, але намагається вибирати здорову їжу і стежити за тим, щоб меню було збалансованим.

Шлейф подруги Принца Гаррі та Володимира Кличків зворушлива Самсончик, не замислюючись, відсікає: з першим навіть не знайома, з другим вже сто років не бачилася. На питання, як їй революційний Київ, відповідає натхненно: «Я підтримувала Евромайдан в Парижі! Разом з іншими українцями ми зібралися під Ейфелевою вежею і влаштували там свій маленький Майдан. Влада Парижа офіційно нам виділили для цього час і ми підтримали співвітчизників. Французи, звичайно, запитували, що там у вас відбувається, але я знаю, що все буде добре!».

Loading...
Зображення користувача Шони.

Приятно читать, что "найвідоміша в світі українська модель" из Ужгорода.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання