Новини

Ужгородців закликають стати донорами крові

Ужгородців  закликають долучатися до всеукраїнської кампанії «Твоя кров може воювати. Стань донором».

Як повідомили в пресслужбі Ужгородської міської ради, національну кампанію на підтримку донорства започаткувало  Міністерство охорони здоров'я України, яке  закликає громадян здавати кров для військових та постраждалих цивільних.

В умовах воєнного стану потреба в донорах зросла – щодня потрібна кров для українських військових і для цивільних громадян, які страждають через обстріли росії. Запаси безпечної і якісної донорської крові допомагають не тільки рятувати життя наших захисників, а й проводити планові операції в тилу, приймати пологи, здійснювати трансплантації.

Наразі в базі «ДонорUA» зареєстровані 100 000 потенційних донорів, але згідно з рекомендаціями ВООЗ їх має бути втричі більше.

фото

У Закарпатській обласній станції переливання крові, зараз є потреба в крові всіх груп для хворих і поранених. Тут нагадують, що донором може бути кожен дієздатний українець віком від 18 років. Серед обов’язкових вимог: маса тіла не менше 50 кг і відсутність протипоказань до донорства (серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, злоякісні захворювання тощо).

Адреса станції переливання крові в Ужгороді: вулиця Льва Толстого, 15. До донорства запрошують усіх небайдужих у зручний час із 9:00 до 14:00, з понеділка до п’ятниці.

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.