Ужгородський ЦНАП повідомив, як працюватиме після кібератаки
Внаслідок російської масованої кібератаки на держреєстри України ужгородський ЦНАП надаватиме адміністративні послуги в обмеженому режимі.
Про це у п’ятницю, 20 грудня, повідомили в Ужгородській міськраді. Наразі у ЦНАПі не надаватимуть послуги пов’язані з: