Новини

Ужгород у "червоній зоні". Андріїв хоче дозволити роботу міського транспорту та дитсадків

Сьогодні до «червоної» зони додалися ще два обласні центри – Ужгород та Житомир. Загалом, за рішенням позачергового засідання державної комісії ТЕБ та НС, до «червоної» карантинної зони із 2 листопада віднесено 112 адміністративних одиниць, серед них 11 обласних центрів.

Цим рішенням в Ужгороді запроваджуються жорсткі заходи, зокрема припинення роботи громадського транспорту, навчання в школах, дитсадках, припинення роботи сфери громадського харчування, крім торгівлі продуктами, засобами гігієни, виробами медичного призначення.

Міський голова Ужгорода зазначив, що бачить різні підходи до встановлення обмежувальних заходів на територіях, де запроваджують «червону» карантинну зону. Тому звернулися до обласної комісії ТЕБ та НС, щоб дозволили роботу громадського транспорту (із пасажирами виключно на сидячих місцях), а також роботу дитсадків та початкових класів шкіл. Роботу закладів харчування пропонують не припиняти, а обмежити до 20.00. Просять дозволити роботу і закладам торгівлі, а не лише тим, що продають харчі, бо підприємці і так на межі виживання, - повідомили в пресслужбі Ужгородської міської ради

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.