Ужгород підпише меморандум із організацією «Чотири лапи»

Сьогодні, 14 червня, відбудеться підписання Меморандуму між Виконавчим комітетом Ужгородської міської ради (міський голова Богдан Андріїв) і ТОВ «Чотири лапи Україна» (директор Лісчишина О.О.) щодо співпраці у вирішенні проблем безпритульних тварин у м. Ужгород. 

Мова піде про надання безкоштовної допомоги виконавчому комітету Ужгородської міської ради та мешканцям міста Ужгород у регулюванні чисельності безпритульних тварин гуманними методами.

ТОВ «Чотири лапи Україна»  та Ужгородська міська рада докладатимуть зусиль щодо розробки та реалізації Програми захисту безпритульних тварин.

Угоду буде підписано у середу 14 червня в Ужгороді, об 11.00.  Місце проведення - малий зал Ужгородської міської ради.

Нагадуємо, із 29 травня до 22 червня 2017 року організація «Чотири Лапи Україна» проводить безкоштовну стерилізацію, ідентифікацію та реєстрацію безпритульних тварин у місті Ужгороді, використовуючи мобільну клініку, а також проводитиме освітні програми щодо гуманного поводження з безпритульними собаками та кішками. 

Після підписання Меморандуму проходитиме просвітницька акція на площі Театральній про напрямки діяльності організацій «Чотири лапи Україна» та Ужгородської зоозахисної організації «Барбос» . Разом з тим буде проведено збір коштів на утримання та лікування безпритульних тварин міста, які утримуються у притулку, яким опікується ГО "Барбос"

Довідка:

ТОВ «Чотири лапи Україна» діє на всій території України з метою регулювання чисельності безпритульних тварин на підставі статуту та при підтримці міжнародного благодійного фонду «VIER PFOTEN International».

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...