Ужгород долучиться до всеукраїнської акції і стане чистішим

“Зробимо Україну чистою!” — саме так називається  акція із прибирання, яка 28 квітня відбудеться в Україні і, в тому числі, й Ужгороді. Долучитися до неї може будь-хто. Єдине, що для цього потрібно, — рукавички і бажання змінити своє місто.

У цьому переконані люди, відповідальні за проведення ужгородської акції. Координатор Вік Коврей відзначає, що щороку кількість людей, котрі виходять на вулиці з метою прибрати, збільшується. Та, за словами Віка, все одно певна кількість громадян не усвідомлюють важливість подібних акцій. Більше того, вони не тільки не прибирають, а й страшезно засмічують територію міста.

“Я провів вихідними рейд. Пройшовся – купа сміття. Особливо, починаючи від транспортного мосту, в районі студентських гуртожитків. Звідти сміття можна вивозити каміонами ”, — зазначив активіст.

Захід розпочнеться о 10.00 зборами волонтерів біля центрального входу до парку “Під замком”. Після того, як приберуть територію парку і береги Ужа в тому районі, продовжуючи збір сміття, люди почнуть просуватися у напрямку Боздоського парку. Для тих, хто долучиться до 2 етапу, повідомляємо, що збір відбудеться о 12:00 біля підвісного мосту, - повідомили в прес-центрі Закарпаття.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання