Українські делегати підтвердили перебування російської зброї у АТО

Українські делегати підтвердили перебування російської зброї у АТО

Сьогодні, 12 жовтня, українські делегати до Парламентської асамблеї Ради Європи, на чолі з народним депутатом України Володимиром Ар'євим, розповсюдили серед представників ПАРЄ звіт, в якому розкриті докази перебування російської зброї на окупованих територіях.

Детальний звіт щодо російської присутності на сході України, який підготували волонтери «InformNapalm», базується на фотознімках, зроблених на тимчасово окупованій території та поширених в соцмережах.

«Продовжуємо протидіяти російському впливу в ПАРЄ. Розповсюджуємо чудовий аналіз фактів присутності російської зброї в Україні. Тільки постійним і наполегливим інформування можна перебити агресивну і добре фінансовану російську лоббі-інтервенцію в Раді Європи. Б'ємо фактами брехню», - написав на своїй особистій Facebook-сторінці В.Ар'єв.

Нагадаємо, що напередодні Бюро ПАРЄ, українська делегація провела дипломатичний протест, який разом зі свіжими подіями в Алеппо (Сирія) та висновками у розслідуванні щодо збитого малайзійського МН17, унеможливили просування цілого ряду проросійських рішень в Євроасамблеї. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...