У Великому Березному будуть навчатися юні лижники і сноубордисти

На базі школи-інтернату у смт. Великий Березний будуть тренувати юних спортсменів та закріплювати спортивні навички на практиці на гірськолижному комплексі „Красія”.

Про реорганізацію школи-інтернату йшлося під час засідання профільної комісії Закарпатьскої обласної ради.

Метою   реорганізації школи  є збереження закладу та створення на території області належних умов для здійснення підготовки всебічно розвинених юних спортсменів відповідної кваліфікації, забезпечення зміцнення їх здоров’я й різнобічного фізичного розвитку.

На запитання, чи має школа відповідну спортивну базу та фахівців, Ганна Іванівна ствердно повідомила, що тут наявні  спортивні об’єкти: спортивний зал, тренувальний зал, футбольне поле, волейбольна та баскетбольна площадка, зовнішня тренажерна площадка. Загальна площа  зовнішніх спортивних об’єктів становить 2,7 га. Для належного забезпечення навчально-виховного процесу в школі працюють відповідні педагогічні кадри, функціонує психологічна служба, створено відповідні умови для медичного обслуговування. У співпраці з управлінням молоді та спорту облдержадміністрації буде забезпечено відбір та спортивну підготовку обдарованих дітей.

Реорганізація санаторної школи-інтернату дасть можливість створити умови для розвитку індивідуальних здібностей спортивно обдарованих дітей, забезпечити поглиблене вивчення предметів спортивного профілю та закріплювати спортивні навички на практиці на базі гірськолижної траси „Красія”, - повідомляє прес-служба Закарпатської обласної ради.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...