У свалявській школі буде кабінет українсько-чеської дружби

У Масариковій школі у Сваляві облаштують кабінет українсько-чеської дружби, а також обладнають клас-кімнату для засідань «Євроклубу».

Цю ідею підтримала обласна рада на основі депутатського запиту  Антона Ліврінца, Владислава Адама та Петра Голубки щодо виділення одного комплекту шкільних меблів (парт, стільців, меблевих стінок) та мультимедійного комплексу дляобладнання кабінету історії і культури рідного краю (кабінету українсько-чеської дружби) та класу-кімнати засідань «Євроклубу» для Свалявської ЗОШ №1.

«У школі реалізується спільний проект між Закарпатською областю та краєм Височина Чеської Республіки по заміні вікон. Є зацікавленість чеських побратимів у допомозі з ремонтом будівлі навчального закладу, який відродив свою історичну назву Масарикова школа. Наявність обладнання, мультимедійного комплексу дасть можливість систематизувати багатий матеріал з історії і культури рідного краю, повніше вивчати історію», – йдеться в депутатському запиті.

Запит направлено для розгляду та реагування до обласної державної адміністрації,  – повідомили у прес-службі Закарпатської обласної ради. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання