У Сваляві рятувальники навчали малюків правилам безпеки

Аби навчити дітей правильно поводитись у тій, чи іншій небезпечній ситуації, 9 листопада рятувальники 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Свалява завітали до місцевого дошкільного навчального закладу №13. Із задоволенням їх зустрічали 80 допитливих дітлахів.

Під час заходу працівники ДСНС нагадали присутнім правила безпечної поведінки в побуті, зокрема при користуванні електричними та газовими приладами, основні вимоги правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, застерегли дошкільнят від небезпечних  забав із сірниками й запальничками, а також при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Найцікавішою ж частиною зустрічі стала демонстрація пожежного автомобіля та його спорядження. Також, особливу увагу виявили діти, котрі з радістю приміряли на себе бойовий одяг та тримали у власних руках пожежне спорядження. Дітлахам захід дуже сподобалася, а найголовніше те, що кожен з них усвідомив, що біду краще попередити, аніж ліквідувати. Сповнені вражень від побаченого, діти надовго запам’ятають цікавий та змістовний візит рятувальників, і відтепер сто разів подумають, чи варто пустувати з вогнем. Діти та дорослі подякували рятувальникам за приємну атмосферу, теплий прийом та цікаву і корисну розповідь про правила безпечної поведінки, які хтось нагадав, а хтось щойно вивчив, - повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання