Новини

У селі Бронька на Хустщині школярі відкрили простір для молоді

Команда школярів із менторкою Інною Пригарою під час відкриття простору

Підлітки із села Бронька відкрили молодіжний простір «Файта хаб». У приміщенні, яке колись було частиною амбулаторії, а потім магазином, школярі облаштували простір, де молодь із села зможе проводити різні заходи, перегляди та обговорення фільмів, презентації ідей. До цього, кажуть діти, у селі молоді, крім школи та бібліотеки, не було куди піти.


«Ми давно хотіли зробити щось корисне для нашого села», – кажуть діти під час відкриття простору. Це – команда із п’яти місцевих школярів, які подались на програму UPSHIFT, яку реалізує громадська організація «Простір молоді», пройшли відбір, навчання та разом із менторкою Інною Пригарою реалізували свою ідею.

«Коли ми вперше побачили приміщення, то подумали, що навряд чи вдасться щось зробити тут. Зібравши команду, почали ремонт і з’явилася віра і надія у те, що нарешті у селі буде щось нове. Тепер ми дивимося на це і усвідомлюємо, що це все зробили ми самі, власними силами і радіємо, що у нашої молоді, у нашому селі з’явився молодіжний центр», – каже команда підлітків під час відкриття «Файта хаб».

Як повідомили zaholovok.com.ua у громадській організації «Простір молоді», під час другої хвилі програми UPSHIFT на Закарпатті свої ідеї реалізовують 11 команд із різних міст та сіл області. Окрім «Файта хабу» у Броньці, під час цієї хвилі програми у селі Кам’янське уже запрацювало кафе-бібліотека для молоді, у Колочаві відкрили SMM-школу, в Ужгороді – дискусійний клуб, у Тячеві заснували кінопростір, а в Ільниці – реалізують проєкт «Ковчег» для вирішення екологічних проблем.

Детальніше читайте у розділі «Життя по-закарпатськи».

Світлини із відкриття можна переглянути у розділі «Фоторепортаж».

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.