У Саудівській Аравії побудують місто для ділових жінок

У Саудівській Аравії побудують місто для ділових жінок

Влада Саудівської Аравії оголосила, що побудує перший промислове місто, розрахованє на ділових жінок. Плани зі створення такого міста вже схвалені міністром у справах муніципалітетів і сільського господарства країни принцом Мансуром бін Мітебом бін Абдулазіз (Mansour bin Miteb bin Abdulaziz).


Нове місто буде розташований на території міста Ель-Хуфуф на сході Саудівської Аравії. Як пояснює AMEInfo, в створюваному місті будуть, зокрема, розташовані виробництва, якими володіють жінки, а також фабрики, що випускають продукцію для жінок.
Обсяг інвестицій та передбачувані терміни будівництва міста для ділових жінок Саудівської Аравії поки не називаються. Однак представники Управління промисловими містами і технологічними зонами додали, що зараз працюють над планом по спорудженню другого такого міста.
У Саудівській Аравії права жінок сильно обмежені через особливості законодавства, заснованого на нормах шаріату. Зокрема, жінкам заборонено водити автомобілі і подорожувати без супроводу чоловіків. Тільки в кінці червня 2012 жінкам в Саудівській Аравії вперше дозволили взяти участь в Олімпійських іграх.
У липні опитування, проведене в Саудівській Аравії, показав, що 65 відсотків працюючих жінок в країні прагнуть до більшої фінансової незалежності за рахунок розвитку своєї кар'єри.

Лєнта.ру | Фото Reuters

Loading...
Зображення користувача Валя.

Прикольно! Думаю, туристи туди рвануть залюбки :)

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання