У Мукачівському лісництві облаштували туристичний пункт із волейбольним майданчиком

У Мукачівському лісництві облаштували туристичний пункт із волейбольним майданчиком

Перший туристично-рекреаційний пункт з волейбольним майданчиком у Мукачівському лісництві став справжнім магнітом для туристів. Знаходиться він у лісі на шляху автотраси міжнародного значення «Мукачево-Берегово-Лужанка».

Його облаштували цієї осені. На рекреаційному пункті на території Мукачівського лісництва ДП «Мукачівське ЛГ» для туристів та відпочиваючих встановлені бесідки, гойдалки, смітники і туалети. Окрім того на території рекреаційного пункту встановлена перша у Закарпатті волейбольна площадка для того, щоб діти займалися фізичною культурою і спортом та були здоровими. 

- Ми не зменшуємо темп. Ми працюємо далі. Цього року встановили уже два рекреаційних пункти - в Мукачівському лісництві та дендропарку «Березинка». Для дітей на місці відпочинку для туристів з'явилися декілька ігрових просторів - гірки й гойдалки, для любителів шашликів - майданчики для пікніка з альтанками та мангалами. Усе облаштовано за кошти держлісгоспу. І вже можна сміло заявити, що вже сьогодні це місце стало туристичною меккою - кожного разу у ньому зупиняються туристи та гості Мукачівського району, - каже директор Мукачівського держлісгоспу Василь Анталовський, - повідомляє прес-служба ЗОУЛМГ. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання