У Мукачеві встановлять меморіальну дошку генерал-полковнику Воробйову

Завтра, 17 лютого, у Мукачеві встановлять меморіальну дошку генерал-полковнику Геннадію Воробйову.

Геннадій Петрович Воробйов народився в 1961 році і все життя присвятив служінню Україні. В жовтні 1982 року закінчив Київське вище загальновійськове командне училище ім. Фрунзе. З 18 листопада 2009 року по 17 січня 2014 року був командуючим Сухопутних військ ЗСУ. Під час подій на Євромайдані відмовився посилати силовиків проти активістів.

"На всіх посадах, від командира взводу до першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України, командуючого Сухопутними військами ЗСУ і начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняхівського Геннадія Петровича вирізняли дуже високі якості справжнього офіцера і патріота – вірність Батьківщині, високий професіоналізм чесність і повага до людей», - відзначають в Генштабі.

Він завжди займав активну громадянську позицію, докладав великих зусиль для розвитку Збройних Сил України та підготовки висококваліфікованих офіцерських кадрів.

Захід відбудеться   17.02.2018 о 10:30, за адресою: м. Мукачево, вул. 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади (Севастопольська), 4.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...