У Мукачеві відбувся перший кастинг до участі в «Місіс Закарпаття 2014»

У Мукачеві відбувся перший кастинг до участі в «Місіс Закарпаття 2014»

«Це можливість заміжнім учасницям, мамам проявити себе. Можливо, навіть реалізувати свою давню мрію, - розповідає одна із організаторів кастингу Анжеліка Пащенко-Висич. - В силу того, що місто маленьке, область маленька – не кожна жінка наважиться показати себе, але будемо стимулювати. Ми вирішили не робити якихось обмежень — ні вікових, ні фізичних». З усіх бажаючих судді оберуть з десяток найкращих дівчат, які вже 31 травня змагатимуться за корону найвродливішої жінки Закарпаття».

Як повідомляв Zaholovok.com.ua, організаторами  конкурсу є Мукачівська міськрайонна спілка підприємців за підтримки Мукачівської міської асоціації адвокатів, Олексій Фазекош, громадська організація «Красуні Закарпаття», салон краси «Марго», Кондитерський дім "Бондаренко". Інформаційний партнер - ДП ТРК "М-студіо".

Зі слів пані Анжеліки, співзасновниці громадської організації «Красуні Закарпаття», попри те, що ніяких обмежень не висувалося, майже всі учасниці кастингу – як на підбір. Є навіть потенційні учасниці на конкурс «Місіс світу». Тож знайомтеся і переконайтеся самі:

 

Інна Орос

Учасниця з Ужгорода. Заміжня. Має сина – 2,5 років.

За освітою Інна економіст і свого часу працювала в податковій інспекції. Однак, пропрацювавши кілька років за фахом, жінка зрозуміла – робота їй не приносить жодного задоволення. Натомість, знаходила розраду у спорті. Все обміркувавши, Інна звільнилася з основної роботи і перетворила хобі на справу усього свого життя. Тепер Інна працює фітнес-тренером і ходить на роботу як на свято.  

Ніколи не брала участі у конкурсах краси, але цього разу вирішила спробувати свої сили: «Це нові емоції, нові враження», - пояснює Інна Орос. По життю красуня ставить перед собою конкретну мету і намагається втілити її у життя. Найближча з цілей – перемога в конкурсі краси.  

 

Оксана Попович

Учасниця з Ужгорода. Заміжня. Має двох донечок – 4-ьох і 8-ми років.

За професією - «супермама». Оксана подалася на конкурс, щоб показати приклад власним донькам, які займаються модельною справою.

За освітою Оксана педагог (української та англійської мови), а ще спеціалізується на організації перевезень повітряним транспортом. Однак жодного дня за професією не працювала. Зі студентської лави була закохана у викладача і коли вони побралися, Оксана здобула свій третій фах – «супермами». Левову частку свого час присвячує дітям. Переконана: життя без дітей не існує.

 

Жанна Вукста

Конкурсантка з Мукачева. Має двох дітей – дівчаток 4-ьох і 5-ти років. Про своїх доньок каже, що ті – як близнючки. Юля та Анастасія люблять вбиратися в однакове і навіть мають іграшки однакові. За освітою Жанна економіст. До декрету працювала головним економістом у банку.

Бажання взяти участь у конкурсі краси пояснює просто – бо набридло сидіти вдома: «Сиділа у декреті з двома дітьми. Захотіла самовиразитися, захотіла бути гарною в очах дітей». До кастингу Жанна готувалася сумлінно. Місяць «не вилазила» із фітнес-клубу, щоб влізти в попередні форми. Результати ж перевершили очікування. 

На дозвіллі мукачівка пише вірші й тексти до пісень для одного із закарпатських рок-гуртів.

В житті намагається завжди бути позитивною.

 

Інга Дзямко      

Учасниця з Мукачівського району, село Жбонівці. Незаміжня. Навчається на психолога, другокурсниця.  Участь у кастингу дівчина взяла за порадою подруг. Інга переконана – краса має значення, тому й подалася на конкурсний відбір.

 

Іванна Бургер

Мукачівський район, село Клячаново. Іванна народилася на Тячівщині, але виросла в Росії. До 17-ти років жила в Тюменській області, а потім повернулася на Закарпаття. Вийшла заміж і тепер виховує трьох дітей. Іванні вдається поєднувати роботу візажистом із вихованням трьох доньок. Найменшій – 2 роки. Крім роботи та сім'ї Іванні до снаги позмагатися й за титул найгарнішої жінки Закарпаття. Цього хоче не лише сама конкурсантка, але й її дочки, колеги та чоловік. Іванна не ставить собі за мету перемогти. Участь у подібному змаганні для неї — це можливість подолати внутрішні бар’єри та вийти в люди.

 

Олеся Спіцина

Мукачево. Має двох дівчаток – 7 та 10 років і, як кожна мама, пишається своїми кровинками, а ті пишаються матусею-красунею. В Олесі економічна освіта (фінанси і кредит), однак за професією жінка не працює.

Олеся бере участь у конкурсному відборі аби довести чоловікам і жінкам, що і в 30 можна виглядати на всі 100%. Перемога у конкурсі для неї неважлива, але, зізнається, якому-небудь призу була б надзвичайно рада. Девіз: «Посміхайся і життя обов’язково посміхнеться тобі :)».

 

Вікторія Рантюк

Учасниця з Мукачева. Заміжня, дітей немає. Навчається на другому курсі МДУ, вивчає музичне мистецтво. Поєднує навчання та роботу фітнес-тренером. У вільний час грає на гітарі. Про себе Вікторія розповідає: «Переконана, що не стільки важливий талант, скільки робота над собою. Якщо за щось беруся – зазвичай перемагаю. Але вмію сприймати і поразки. Як то кажуть, частіше виграє той, хто уміє програвати». «Зціпивши зуби», чоловік Вікторії відпустив свою дружину позмагатися у відбірковому турі до конкурсу «Місіс Закарпаття».

 

Віра Василенко

Родом з Мукачева, заміжня. Навчається на третьому курсі МДУ (фінанси і кредит). Їй подобається бухгалтерська робота. Тому в майбутньому хоче працювати за професією. Хобі конкурсантки – гра на фортепіано. Віра хоче взяти участь у конкурсі, аби зрозуміти на що здатна.

 

Мирослава Завидняк

 Мукачево. Заміжня, мама двох дітей: хлопчику 7 і дівчинці – 2 рочки.

За освітою – викладач англійської мови. Мирослава викладає англійську в одній з місцевих шкіл. Про участь у кастингу ні учням, ні колегам не розповідала. Однак рідні про наміри Мирослави знають. Її підтримують як діти, так і чоловік. Зі слів Мирослави, вона так само намагається підтримати чоловіка в усьому. І так само не заперечувала б, якби її обранець подався на конкурс «Містерів».

Про участь у відборі Мирослава каже: «Беру участь за для підняття особистої самооцінки та ще хочу довести своїм дітям, що вони можуть пишатися мною не лише як мамою та як учителем, а й як жінкою». В житті Мирослава Завидняк керується правилом: іти посміхаючись і якщо впадеш – вставати з посмішкою.

 

Тетяна Кучер

Берегово. Заміжня, має 9-річного сина. Закінчила Львівську консерваторію за спеціалізацією «Оперний спів». Зараз Тетяна працює методистом у Берегівському райвідділі культури, навчає хореографії. Паралельно здобуває другу освіту (фізична реабілітація) у Дрогобицькому педагогічному інституті.

Жінка не планувала брати участі у кастингу. Розповідає, що все вийшло спонтанно. Тетяна приїхала забрати подругу з кастингу та й собі вирішила пройти відбір. Каже – цікаво. «Ставлю собі за мету перемогти. А там уже як вийде», - зізнається Тетяна Кучер.

Жінка, виявляється, має безліч талантів: малює гуашшю, шиє, вишиває, танцює та співає, а ще пише тексти до пісень. Крім того, заснувала свій гурт «Bang Bang» («Піф-паф») у Берегові.

 

За процесом відбору претенденток на конкурс «Місіс Закарпаття» спостерігала «Міс Мукачево – 2013» Аліна Гороховська: «Все було вишукано, стримано, спокійно, без напруги і зайвого ажіотажу, який панує під час відборів на конкурсах «Міс». Впевнена, судді оберуть найкращих для участі у конкурсі».

 

На думку одного із організаторів конкурсного відбору Олексія Фазекоша, кастинг пройшов на славу: «На Закарпатті дуже гарні дівчата, які демонструють високий рівень як фотогенічності, так й інтелектуальності і всього комплексу жіночої чарівності, - підбив підсумки кастингу Олексій Фазекош і пообіцяв так само на належному рівні провести й саме змагання. - Як один з організаторів цього конкурсу і головний спонсор хочу сказати, що у нашій заполітизований час, коли відбуваються такі процеси в державі, людям потрібно десь знайти віддушину. Тому що складна політична ситуація і безліч проблем – відбиваються на настрої людей, а такі заходи, які ми проводимо зараз можуть об’єднати закарпатців, налаштувати їх на гарну ноту, на позитивний лад, лад любові до краси, любові та чарівності. Тому Мукачівська міськрайонна спілка підприємців, Мукачівська міська асоціація адвокатів і я особисто прикладу всіх зусиль, щоб сам конкурс «Місіс Закарпаття 2014» відбувся на належному рівні і мав продовження надалі», - зазначив Олексій Фазекош.

 

Нагадаємо, фінальне змагання красунь відбудеться 31 травня у місті над Латорицею, в Мукачівському російському драматичному театрі. А для тих учасниць, які хотіли але не встигли взяти участі у кастингу, організатори обіцяють провести іще один день відбіркових змагань. Тож стежте за анонсами на сайті.

Галина Сернівка, спеціально для Zaholovok.com.ua. Фото Володимира Твердохліба.

Фото учасниць кастингу — у розділі "Фоторепортаж".

Loading...
Зображення користувача Гість.

А чого взяли Інгу Дзямко на місіс? Вона ж незаміжня!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання