У Мукачеві цього року запрацює ЦНАП

Будівлю нового ЦНАПу зроблять  максимально зручною та сучасною. Вхід буде облаштовано і для осіб з обмеженими можливостями, а позаду - стоянка для транспорту відвідувачів.

Визначили підрядника робіт через систему електронних  закупівель.Сюди буде перенесено ряд структур – Держгеокадастр, МРЕО, РАГС, БТІ, абонентський відділ водоканалу. Водночас саме завдяки тому, що в новий ЦНАП перейдуть працювати кілька підрозділів органів влади, в місті вивільняться одразу кілька будівель. Так, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення, що по вулиці Валенберга буде облаштований дитячий садочок на 150 діток.  Міський голова вже дав доручення з виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції будівлі під дитсадок. Також у інших вивільнених будівлях відкриють молодіжний центр та інші важливі заклади. І саме громада міста вирішуватиме як розпоряджатися майном.

У новому ЦНАПімістяни зможуть отримати комфортно і що головне оперативноадміністративні послуги. За кілька днів тут можна буде оформити права водія, закордонний  паспорт, ID-картку , реєструватимуть шлюб, оформлюватимуть документів на житло та землю, оформлюватимуть субсидії, працюватиме абонентський відділ водоканалу.Тут за принципом «єдиного офісу» і «відкритого простору», в межах одного приміщення різні органи влади та підрозділи органу місцевого самоврядування зможуть надавати понад 200 адміністративних послуг! Це дозволить зручно, швидко іфахово обслуговувати мешканців, надавати погодження та висновки без залучення особи (замовника послуг), скоротити терміни надання послуг, збільшити кількість прийомних годин, створити комфортні умови очікування та заповнення документів.

Згідно з проектом, загальна площа добудови – 1900 метрів квадратних.

На 1-ому поверсі працюватиме офіс міграційної служби, рецепція, зал очікування, санвузли.

На 2-ому поверсі працюватиме зал урочистих подій РАГСу, Держгеокадастр, МРЕВ.

На 3-ому поверсі діятиме безпосередньо ЦНАП. Тут облаштують 18 кабінетів та серверну. Будівля буде облаштована для людей з особливими потребами.

Проект нового ЦНАПу розробили  фахівці КП «Мукачівпроект».

Також в новій будівлі працюватиме й управління праці та соціального захисту населення, - повіомляє Мукачівська міськрада.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...