У Мукачеві шукають людину, яка керуватиме громадським транспортом

Мукачівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Мукачівського міського комунального підприємства «Громадський транспорт Мукачева».

Нагадаємо, нещодавно депутати мукачівської міськради вирішили відновити у місті громадський транспорт, для чого створили нове комунальне підприємство.  

Вимоги до посади:

- вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста;
- громадянство України;
- вільне володіння українською мовою;
- розроблена власна концепція та перспективний план розвитку Мукачівського міського комунального підприємства «Громадський транспорт Мукачева».

Претенденти для участі у конкурсному відборі подають такі документи:

1) заяву в довільній формі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
2) копію документа, який посвідчує особу (паспорт);
3) автобіографію кандидата, що обов’язково повинна містити: прізвище, ім’я по-батькові, число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи (заняття), громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), склад сім’ї, місце реєстрації та фактичного проживання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості;
4) дві фотокартки розміром 4 Х 6 см;
5) копію документів про освіту (з додатками ), науковий ступінь, вчене звання;
6) копію заповненої частини трудової книжки;
7)копію військового квитка (для військовозобов’язаних ).
8) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";
9) інші матеріали на розсуд кандидата.

Документи для участі у конкурсному відборі приймаються до 25 листопада 2016 року за адресою: м.Мукачево пл. Духновича, 2, каб. № 43, тел.2-14-17. 

Loading...
Зображення користувача євген.

статут підприємства стирили.
так у самих мозгів не має, навіть перевірити списане, зтирене із чужих сайтів. не ганьбляться навіть мозгами пошевелити.
це у крові у фати балогів все тирити,красти, а тут такий "научний плагіат" зтибзили, майже "науковці" під головуванням гоблика В.В. із місцевого вишу перевіряли меру як красти чужі напрацювання.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...