У Мукачеві реконструювали парк для проведення "Фестивалю сили"

У Мукачеві реконструювали парк для проведення "Фестивалю сили"

Сьогодні в Press Point відбулася прес-конференція за участі заслуженого майстра спорту та володаря титулу “Найсильніша людина світу” Василя Вірастюка, Президента федерації стронгмену України Сергія Конюшка, голови обласної федерації майстрів важкої атлетики Михайла Гала та начальника відділу у справах молоді та спорту Володимира Уліганця.

Під час зустрічі з журналістами учасники прес-конференції розповіли про перший в Україні «Фестиваль сили», який відбудеться у мукачівському Парку “Перемога”, починаючи з 10:00 ранку.

“Спеціально для проведення фестивалю була навіть проведена часткова реконструкція парку “Перемога”. До речі, завтрашні змагання увійдуть до телепроекту “Богатирі”, який з'явиться на телеканалі “2+2” у вересні цього року”, - розповів Сергій Конюшок.

За словами головного судді фестивалю Василя Вірастюка, географія учасників заходу досить широка.

“Участь у фестивалі візьмуть команди з України та іноземних країн – Сербії, Білорусії, Польщі, Словаччини, Угорщини , Румунії, Литви, Латвії, Польщі. Змагання старують о 11:00 з гирьового виду спорту. 12:00 – жим лежачи, 13:00 – армреслінг, 14:00 – важка атлетика.О 16:00 відбудеться офіційне відкриття. Родзинкою фестивалю стане парний кубок Європи зі стронгмену”, - прокоментував Василь Вірастюк.

Начальник відділу у справах молоді та спорту Володимир Уліганець зазначив, що проведення такого фестивалю для Мукачева - велика і важлива подія, адже такий захід в Україні проводиться вперше і неабияк приємно, що організатори обрали саме місто Мукачево.

“Для нас “Фестиваль сили” - це новий етап, новий досвід, оскільки в цілому на Закарпатті не так часто проводяться силові змагання, на які приїздять спортсмени з європейських країн. Сподіваюся, що змагання пройдуть на високому рівні і цей фестиваль стане щорічним і традиційним в місті Мукачево. Тим більше після проведення бізнес-форуму з'явилася інформація, що в нашому місті буде збудований спортивний комплекс і це дозволить проводити різноманітні змагання частіше”, - розповів Володимир Уліганець.

Голова обласної федерації майстрів важкої атлетики Михайло Гал наголосив на необхідності звернути увагу влади в країні на розвиток спорту, оскільки спортивна інфраструктура більшості міст України на сьогоднішній день залишає бажати кращого.

Також спортсмен зауважив, що на “Фестивалі сили” завтра виступатиме чоловік, якому 72 роки родом з м. Виноградів, який зараз проживає в Угорщині, однак залюбки прийняв пропозицію виступити на рідній землі.

Учасники прес-конференції запевнили всіх присутніх, що завтра в парку “Перемоги” буде дійство, яке містян обов'язково приємно здивує і, можливо, мотивує серйозно займатися спортом.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...