У Мукачеві проведуть Кубок Карпат для майстрів краси

У Мукачеві проведуть Кубок Карпат для майстрів краси

На Закарпатті перукарі, візажисти, майстри манікюру з кількох країн змагатимуться на ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат • 2018».

14 квітня на Закарпатті відбудеться ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат • 2018».  Міжнародний конкурс та виставка-ярмарок індустрії краси буде проводитись вже втретє. На учасників чекають конкурси професіоналів та любителів індустрії краси, яких оцінюватимуть судді міжнародного класу.

Змагатимуться кращі перукарі, візажисти, майстри манікюру. Новинка цього року на конкурсі – це категорія “BodyART”- художній розпис по тілу.

Учасників оцінюватимуть у кількох категоріях по кожному з конкурсів:

- 6 номінаційуконкурсі “Жіночазачіска”

- 4 номінаційуконкурсі “Чоловічазачіска”

 - 4 номінаційуконкурсі “Візаж”

- 14 номінаційуконкурсі “Нігтьоваестетика” 

Традиційно, збирається зірковий склад суддів міжнародного класу з Угорщини, України, Румунії, Ізраїлю, серед яких талановитий перукар та президент асоціації перукарів і візажистівУгорщини Hajas László (Гойош Ласло), та багато інших майстрів, які досягли вершин майстерності на чемпіонатах Европи та світу.

Також відбудеться виставка ярмарок індустрії краси, де компанії будуть представляти свої новинки продукції. Чудова нагода для створення відносин та обмінятись досвідом між колегами, а для відвідувачів ознайомитись та придбати новинки продукції за привабливими цінами.

Реєстрація учасників конкурсів проводиться до 7 квітнявключно. (заявку онлайн можна подати на офіційному сайтіhttp://royal-beauty.info/team-info)

Цього року ROYALBEAUTY – «Кубок Карпат • 2018» відбудеться в палаці “EventumHall”в Мукачеві. Для відвідувачів та учасників запланована цікава розважальна програма та шоу за участі відомих особистостей. Одними з яких являється показ нової колекції суконь дизайнера Вікторії Міндак, а також всесвітньовідоме авторське перукарське шоу найвідомішого перукаря Румунії Adriana Popescu (Адриана Попеску).

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання