У Мукачеві обговорюють проведення Європейського тижня мобільності

Сьогодні, 30 червня, у Мукачеві стартував інформаційний семінар «Європейський тиждень мобільності – Карпатська мережа». Учасники – представники різних районів Закарпаття, гості зі Львова та Вінниці.

Захід відкрила керівник Агентства сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» Леся Лойко.      

«Якраз перед семінаром натрапила на інформацію про забруднення повітря в Ужгороді.  Проблему треба вирішувати кардинально і зменшувати кількість автомобілів у містах, створювати умови для велосипедистів і пішоходів», – зазначила  Леся Лойко.  

Начальник управління економіки та міжнародного співробітницва Адік Боднар зазначив, що Мукачево уже шостий рік  долучається до Європейського тижня мобільності: «Було багато чого зроблено. Рух є дуже цікавим. З підписання в 2011 році меморандуму Мукачево долучилося до цього руху. І вже є певні досягнення у покращенні інфраструктури і робота ця продовжується».  

Довідка:

«Європейський тиждень мобільності  - Карпатська мережа»  – це проект транскордонності співпраці Словаччини, Норвегії та України, спрямований на підтримку ініціатив та створення мережі місцевих громад задля покращення громадського простору, умов пересування та якості життя мешканців. ЄТМ бере початок із громадської ініціативи «День без автомобіля»  та протягом 14 років проводиться у багатьох містах та селах в усьому світі у тиждень з 16 по 22 вересня.

Проект  виконується на території Кошицького та Пряшівського країв Словаччини та Закарпатської області Українию 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання