У Мукачеві на вибори поки не поспішають

На території ТВО №70 з центром в м. Мукачево  -- 124 ДВК. Всі дільниці відкрилися за графіком о 8.00,- інформує власкор Ужгородського прес-клубу.

“Щоб вчасно відкрити виборчі дільниці, члени комісій прибули на дільниці ще до сьомої ранку. О 7.15 – розпочали засідання, відкрили сейф та дістали усі бюлетені. О 8.00 – відкрилися двері дільниць для виборців, -- розповідає голова ОВК ТВО № 70 Сергій Пучковський – 41 дільниця — розташована на території Мукачева, ще 83 – у населених пунктах Мукачівського району. Всі дільниці обладнанні необхідним переліком засобів для забезпечення виборчого процесу та вчасно отримали виборчі бюлетені”.

У складі ОВК та ДВК напередодні виборів – жодних замін не відбулося. В ОВК працюють 17 членів, на дільничних виборчих комісіях округу -- 1488. Наразі на дільницях майже порожньо. Зранку активність виборців. – не висока Найбільшу явку  виборців на дільницях очікують приблизно з 12 до 17 години. Більшість закарпатців – віруючи люди, тож з ранку у неділю спочатку йдуть до храму, лише після того, як скінчиться служба, підуть голосувати. Кількість виборців за списками – 139522. У порівнянні із іншими ТВО краю, “Мукачівський” – найменший за кількістю територіально зареєстрованих виборців. На  стопроцентну явку на дільницях – не очікують та за прогнозами у позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 р. приймуть участь понад 72,5 відсотка краян.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання